Вчора у Вишнівці знову було неспокійно

Близько 150 людей зібралися вчора у Вишнівці біля поліцейської станції.

Аби заспокоїти громаду і розповісти мешканцям селища те, що дозволяє слідство, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол та начальник слідства Володимир Галевич зустрічалися 4 липня з батьками вбитої дівчинки.

Вони показали матеріали справи, а також відеодокази, які вказують на причетність до злочину шістнадцятилітнього хлопця. Рідні дівчинки переконалася в тому, що затримана особа, а саме неповнолітній студент, причетний до вбивства.

Їздили керівники головного управління області і у смт. Вишнівець. Вони планували під час прийому громадян поспілкуватися з місцевим населенням, аби зняти напругу, відповісти на запитання. Під поліцейську станцію прийшло близько 150 людей, а також родина хлопця, якого звинувачують у вбивстві. Вони підняли шум та перешкоджали у проведенні зустрічі громадян. На жодні аргументи представників поліції натовп не реагував і не слухав.

Проте зустрітися з людьми керівникам ГУНП області вдалося. В приміщенні селищної ради Олександр Богомол та Володимир Галевич почергово спілкувалися з групами людей, з учнівськими колективами.

Олександр Богомол звертається до громади не вестися на провокації та не вірити чуткам, які розповсюджуються в соцмережах. Керівник поліції стверджує, що ніхто підозрюваного не бив та не змушував давати неправдиві свідчення. Докази, які вдалося зібрати, доводять причетність неповнолітнього до вбивства.

Керівник поліції просить не робити поспішних висновків, а дочекатися результатів судово-медичної експертизи. Слідство триває, повідомляють у відділі поліції Тернопільської області.

Нагадаємо, в ніч з 2 на 3 липня правоохоронці Тернопільщини затримали 16-річного юнака, якого підозрюють у вбивстві 17-річної дівчини, скоєному у селищі Вишнівець Збаразького району. Щоправда, чимало громадян не можуть повірити в те, що цей злочин скоїв підліток.

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *