Почаївська Лавра має бути українською, – Олег Боберський

Почаївська Лавра має бути повернута українського народу, – вважає заступник голови Тернопільської облради Олег Боберський. На думку політика, це стратегічне завдання центральної та місцевої влади на найближчі роки.

Почаев«В умовах зовнішньої агресії держава має втрутитися і впорядкувати  правовий статус споруд Лаври, які архітектурною та духовною пам’яткою всіх українців, – каже Боберський.

Нагадаємо, в 2003-2004 роках урядом Януковича споруди Свято-Успенської Почаївської Лаври були передані на 49 років в безкоштовне користування громади УПЦ Московського патріархату.

«Боротьба за український статус Почаївської Лаври, яку окупували емісари «Руского міра» була важливим напрямком в діяльності обласної ради, – розповідає Олег Боберський. –  Контрольна комісія облради, яку я  очолював, розробила та запропонувала уряду механізм повернення Лаври у власність українського народу. Ми зверталися до всіх Прем’єр-Міністрів, починаючи від Тимошенко і закінчуючи Яценюком, щоб відмінив розпорядження Януковича і повернув українцям духовну святиню. Сподіваюся, що зараз державницька позиція переможе і український уряд нарешті почує консолідовану позицію Тернопільської громади».

Автор: galas

Коментар до: “Почаївська Лавра має бути українською, – Олег Боберський

  1. 22.10.2015 з 14:57

    Почаївські монахи забувають те, що написано у Біблії – розкішні палаци потрібно будувати на небі, а не на землі. Був недавно у Лаврі – все в золоті і поміж цією розкішшю злиденні паломники…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *