Тернопільська Нива перемогла Кремінь і пішла на перерву в топ-6

Сьогодні, у матчі 20-го туру, який є заключним в першій частині чемпіонату, тернопільська Нива у Львові приймала Кремінь і впевнено перемогла 4:2.

У середині першого тайму, на 24-ій хвилині, відкрив рахунок наш Андрій Різник, однак, на 32-ій хвилині Євген Мурашов забив за Кремінь і зрівняв результат.

Багато в чому долю поєдинку вирішив дубль кращого бомбардира Ниви Сергія Кисленка ще до завершення першого тайму. Він забив на 37-ій і 44-ій хвилинах і тепер має 8 голів у сезоні. З таким результатом Сергій тепер ділить третій рядок у таблиці кращих бомбардирів ще з кількома форвардами.

У другому таймі команди обмінялися голами. За гостей на 67-ій хвилині забив Денис Галата, а за Ниву — на 74-ій відзначився Руслан Дедух.

Тур ще не завершено, але вже однозначно, що “зимувати” Нива піде на 6-ій позиції турнірної таблиці. Наша команда має 29 очків у 20-ти матчах та різницю голів — 22:22.

Боржники за послуги з теплопостачання та постачання гарячої води не зможуть продати квартиру чи авто

17000 грн: у Тернополі оштрафували водія маршрутки, який перевозив стоячих пасажирів