Василя Хомінця у Споживслужбі замінив Ігор Рогальський

Згідно із наказом Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 11 лютого 2021 року на посаду начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільський області призначено Ігоря Олеговича Рогальського.

Ігоря Рогальського призначено шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період карантину до дня визначення переможця конкурсу на зазначену посаду.

Начальник приступив до виконання посадових обов’язків з 12 лютого 2021 року, познайомився з колективом Головного управління та провів онлайн нараду з керівниками структурних підрозділів.

Нагадаємо, що Рогальський Ігор Олегович, народився 4 жовтня 1975 року у м Рогатин, Рогатинського району Івано-Франківської області. У 1992 році закінчив навчання у Рогатинській середній школі із срібною медаллю. У 1998 р. закінчив з відзнакою Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського, за спеіальністю «Лікувальна справа».

З 1998 р. по 1999 р. навчався в магістратурі з педіатрії, при кафедрі шпитальної та факультетської педіатрії, Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського. По закінченні навчання здобув кваліфікацію магістра медицини за спеціальністю “Педіатрія”.

Вся науково-педагогічна діяльність І.О. Рогальського пов’язана з кафедрою педіатрії  ННІ ПО ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського: аспірант (1999 – 2003рр), асистент (2003 – 2010 рр), доцент (2010-2013). З червня 2013 року завідувач кафедри медичного права.

У спеціалізованій вченій раді ІПАГ АМН України (м. Київ), у листопаді 2003, захистив кандидатську дисертацію на тему «Патогенетичне обгрунтування методів корекції та профілактики порушень стану кісткової тканини у дітей із бронхіальною астмою» (науковий керівник – професор Банадига Н.В.).

У 2005-2007 рр, здобув другу вищу освіту, у Міжнародному соломоновому університеті, за спеціалізацією «Правознавство», з поглибленим вивченням «Медичного права».

Рогальський Ігор Олегович – автор і співавтор понад 100 наукових праць.

Додамо, що раніше ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області очолював Василь Хомінець.

Ігор Рогальський — уродженець Рогатина на Івано-Франківщині і земляк нинішнього голови ТОДА Володимира Труша. Його дружина є донькою екс-мера Тернополя, а нині заступника міністра розвитку громад і територій України В’ячеслава Негоди.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *