55 ФАПівТернопільщини отримали від Агрохолдингу «МРІЯ» набори фельдшера

Агрохолдинг «МРІЯ» закупив 55 повністю укомплектованих медичних сумок для фельдшерів і сімейних лікарів та передав їх у ФАПирайонів Тернопільщини, де обробляє землі: Гусятинського, Підволочиського, Тернопільського, Чортківського, Заліщицького та Борщівського. Мета проекту – підвищити якість надання медичної допомоги в області. На реалізацію цієї ініціативи «МРІЯ» виділила 200 тис. грн.

Кожна сумка містить усе необхідне для проведення якісного первинного огляду пацієнта і надання невідкладної допомоги: ампульницю, тонометр, стетоскоп, термометр тощо, загалом – близько десятка медичних інструментів спеціального призначення. Вартість однієї сумки з комплектацією становить 3 тисгрн. Більшість медустанов вже отримали інвентар, тож відтепер працівники місцевих амбулаторійзможутьбути більш мобільними та надавати своєчаснішу медичну допомогу.
«Компанія вже не вперше долучається до реалізації медичних соціальних проектів на територіях, де орендує землі. Цьогоріч нам вдалося здійснити ремонтФАПів у селах Майдан, Сухостав, Мала Лука Гусятинського району і у селі ТурівкаПідволочиського району, – коментує Іван Триснюк, старший менеджер зі зв’язків з громадськістю кластеру“Тернопіль” Агрохолдингу “МРІЯ”. –Але щоб охопити всі райони області, де працює кластер, ми вирішили ще й придбати понад півсотні укомплектованих медичних сумок».
Щорічно Агрохолдинг «МРІЯ» виділяє по 130 грнз кожного гектара, який має в обробітку, на підтримку і розвиток соціальної інфраструктури регіонів своєї присутності. Сума соціальних інвестицій Компанії за останні 3 роки сягнула 62 млн грн. З них у поточному році на реалізацію соціальних проектів уже спрямовано 20 млн грн, зокрема, 2,2 млн грн – на втілення ініціатив у сфері медицини.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *