У Тернополі у «Півмарафоні-2018» взяли участь представники «МРІЇ»

17 червня в Тернополі відбувся «Півмарафон-2018». Забіги для дорослих пройшли на трьох дистанціях– це 21, 10 і 5 км. А для маленьких любителів бігу організатори заходу підготували окрему програму.У пів марафоні взяли участь понад 500 осіб із 15 областей України, а також із-закордону, зокрема із Білорусі, Азербайджану, США,Франції.


Першим дистанцію 21 кілометр подолав львів’янин Тарас Сало.«Минулого тижня я взяв участь у півмарафоні у Львові. Там також здобув перемогу. Виходить за один тиждень пробіг два півмарафони», -розповідає Тарас Сало.- «У Тернополі, коли перші десять кілометрів пробіг за 31 хвилину, вже знав, що перемога буде».
Організатори заходу зазначають, що мета спортивного забігу- популяризувати здоровий спосіб життя, заохотити якомога більше людей займатися спортом. Підтримали таку ініціативу та взяли участь у «Півмарафоні-2018»представники Агрохолдингу «МРІЯ».

«Наша Компанія завжди підтримуєспортивні акції, проекти та ініціативи. Робимо усе, щоб популяризуватиздоровий спосіб життя, особливо серед наших працівників та пайовиків. Як бачите, в цьому півмарафоні взяли участь командно. Окрім мене, долучилися троє наших пайовиків. У Тернополі я вперше долучився до такого заходу. Раніше брав участь у забігах у Карпатах та у Львові. Такі заходи дуже важливі, вони заохочують як учасників, так і вболівальників, відвідувачів активніше займатися спортом,більше уваги приділяти здоровому способу життя, – каже провідний менеджер відділу соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ» Назарій Карпин.
Дистанцію 21 кілометр подолали266 учасників спортивного заходу. Один з них – Іван Сенчак, який приїхав на Тернопільський пів марафон з Івано-Франківської області.
«За годину 45 хвилин пробіг цей маршрут. Долати таку дистанцію на марафоні не було складно. Мабуть тому, що веду активний спосіб життя. Щодня встаю о 5-тій годині, бігаю від 6 до 12 кілометрів, роблю вправи, їжджу на велосипеді. Колись професійно займався спортом. У 1984 році я потрапив у Львівський спортивний інтернат і до 1991 року продовжував професійне тренування. У Тернополі долучився до такого забігу вже втретє», – розповів Іван Сенчак.
Переможцям «Півмарафону-2018»вручили нагороди та призи

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *