Тернопільський біатлоніст не зумів покращити результати у гонці переслідування

Друга гонка переслідування сьогодні відбулася серед чоловіків. Від нашої команди на трасу вийшли лише три біатлоністи: Дмитро Підручний (21, +0:49), Артем Прима (40, +1:36) та Сергій Семенов (46, +1:46).

Перший вогневий рубіж українські біатлоністи відпрацювали з промахами.

Другу “лежку” тернополянин Дмитро Підручний закрив на відмінно. Артем Прима, на жаль, пішов на коло штрафу. Сергій Семенов теж закрив усі мішені “чисто”.

Першу “стійку” українці закрили із завалами. Дмитро Підручний, Сергій Семенов та Артем Прима на жаль, схибили по два рази кожен.

Останній вогневий рубіж теж не пройшов без хиб, що суттєво відкинуло наших спортсменів. Дмитро Підручний допустив однієї хиби, тоді як Сергій Семенов та Артем Прима – по два промахи.

Переможцем гонки став титулований Мартен Фуркад. “Срібло” здобув Себастіан Самуельсон. Бронзовим призером став Бенедикт Доль.

Українці у фінішному створі розташувалися так: Дмитро Підручний – 34-й, Артем Прима – 38-й та Сергій Семенов – 49-й.