Традиційну «Різдвяну свічку» запалили у Тернополі (фото)

Чимало тернополян зібралося 9 січня в Українському домі «Перемога», щоб відвідати традиційне пластунське свято «Різдвяна свічка».

Такий захід тернопільські пластуни проводять щороку практично від становлення незалежності нашої країни. Під час свята провели конкурс на найкращий вертеп, найсмачнішу традиційну страву, кращого актора та акторку.

Пласт – це організація, яка подарувала місту багатьох відомих людей. Вихованці Пласту – це люди, яким сьогодні пишається Тернопіль. Тому дякую Пласту за вашу щоденну працю, за те, що ви підтримуєте добрі традиції української духовності, – каже міський голова Сергій Надал.

Розпочали свято із благословення пластунського капелана Ярослава Шевчука. Після цього на сцену вийшли маленькі пластуни, щоб за традицією запалити три свічки від Вифлеємського вогню.

По завершенні урочистостей розпочався конкурс вертепів, участь в якому взяли 5 колективів: 4 – з пласту та один – МНК. Ми запрошуємо інші громадські організації – наших побратимів і спільно святкуємо ці світлі дні у такому сімейному колі, – розповідає голова Тернопільського Пласту Дмитро Сиротюк.

Леся Білоус
Фото авторки

Автор: Redaktor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *