У Тернополі на ринку вилучили цілу партію небезпечної дині

Баштанні культури заполонили тернопільські ринки і магазини. Кавуни і дині продають ледь не на кожному кроці. Проте санепідслужба застерігає: сезон баштанних ще не розпочався, ймовірність перевищення вмісту нітратів залишається високою.Нещодавно фахівці лабораторії на ринку «Оріон» заборонили продаж 20 кілограмів дині. В цілій партії фруктів було виявлено перевищений вміст нітратів.

«Спеціалісти регулярно проводять дослідження на вміст нітратів. І трапляються випадки, коли цей вміст перевищено. Зокрема в одного продавця ми вилучили цілу партію дині, оскільки дослідження показали, що її вживати небезпечно. Тернополянам радимо, перед тим, як купувати баштанні, запитувати у продавця документ, який засвідчує якість продукції», – відзначає Андрій Тарнавський, керівник ринку.

Кавуни і дині з’явилися на ринках обласного центру близько 2-х тижнів тому. Привозять їх переважно з Херсонської області. Ціна кавунів – від 7 гривень за кілограм, дині – 20-25 гривень. За словами продавців, ціни на баштанні будуть знижуватися, пише “ЗЗ”.

Автор: Бойко Роман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *