У Тернополі начальник поліції розкритикував виставлені в мережі фото вбитої випускниці

Олександр Богомол не стримався і прокоментував вчинок «експертів», які нахабно виставили в мережу фотографії з місця вбивства випускниці у Вишнівці.

Начальник поліції готовий до диспуту та відповідей на адекватні запитання жителів області стосовно даної справи.

“Тернополяни. Вишнівчани. Українці. В мене враження, що окремі “спеціалісти” по розкриттю вбивств нас всіх мають за дурнів. Мене провокували на відвертість вже декілька днів, однак сьогодні вже це вдалось. Грань, за яку перейшли – це оприлюднення фото вбитої дівчинки. Нажаль немає поваги ні до жертви ні до її родини. Матеріали огляду місця події були додані до клопотання про обрання запобіжного заходу захисту підозрюваного. Вони собі дозволили їх передати особам, які не мають відношення до процесу, а ті викинути в мережу. Низько!!! Низько також рити брудну білизну родини вбитої, ніби через це дитину вбили. Але це лірика… справді на інформаційні площадки області викидаються надумані факти з метою дискредитації сімї загиблої та працівників поліції, а також перекручені факти. До громадськості було доведено достатньо інформації по справі вбивства у Вишнівці, щоб люди могли оцінити її та зробити висновки. Але для роз’яснення окремої інформації готовий провести дискут. Прошу задавайте питання у коментарях, я постараюся на всі відповісти. Можливо не зразу, так як маю гору іншої роботи, але в рамках того, на скільки мені дозволили слідчі та прокурори. Маю офіційний дозвіл. Прошу всіх писати без використання ненормативної лексики, так як такі питання буду видаляти. Не люблю хамів. Також прошу битва мене не турбувати. Жаль свого часу. P.S. проаналізуйте, в кого з учасників інформаційних викидів закриті коментарі… думаємо дорогі мої… чому?…хто так вчив… хто це фінансує…чи така відкритість має бути між нами… Дякую, чекаю запитань…”, – написав він у Фейсбуці.

Нагадаємо, що “експерт” з СТБ Наталія Костилєва опублікувала в соцмережах фотографії з місця вбивства випускниці у Вишнівці.

Автор: Бойко Роман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *