Тернополяни розповіли, куди поїдуть без віз

Безвізовий режим з ЄС для українців вступив у дію 11 червня опівночі. Тепер усі українці, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідати без віз майже всю Європу.

“20 хвилин” вирішила з`ясувати, що для тернополян означає ця можливість і чи планують вони поїздку до Європи цього літа.

– Для мене безвіз не означає нічого, – каже багатодітна 36-річна мама Юлія. – У нас є п’ятирічна шенгенська віза. Ми часто перетинаємо кордон. Тому навіть до запровадження безвізу для нас це не було проблемою ніколи. А для українців безвізовий режим просто зняв моральний бар’єр.  Бо той, хто не мав можливості їздити до Європи, і зараз її і не здобув. А ті, хто їздив за кордон, їздитиме і далі.  

Важливість і цінність безвізу бачить 30-річна Ірина Дрібко. Жінка прагне, щоб її донечка, коли підросте, вчилася саме за кордоном.

– Українці вже давно почувалися якимись неповноцінними членами Європи, – каже жінка. – А зараз вони мають можливість їздити туди, куди їм хочеться. Це дуже приємно, коли інші країни вам довіряють. Адже ми не тільки заробітчани, а і туристи. У нас є дуже багато друзів за кордоном, тому наша сім`я, однозначно, буде їздити до Європи.

35-річна Олена Терещенко також бачить позитив у введенні безвізового режиму.

– Це дуже хороша можливість десь поїхати відпочити, – вважає жінка. – Принаймні це буде значно дешевше. Не знаю, чи цього літа ми поїдемо кудись, але цього року точно поїдемо до Чехії та Угорщини.

А ось для 63-річної Лариси Бошко та її чоловіка безвіз не важливий, бо вони вважають, що це – для молодих людей.

– Безвізовий режим для мене не грає жодної значної ролі, – каже жінка. – Ми їздимо за кордон, але у нас є візи. Просто для того, щоб кудись їздити, треба мати гроші. Цей безвіз цікавий для молоді, їм буде корисно побачити європейську культуру і порівняти з нашою.

 

Автор: Бойко Роман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *