Донецький “Шахтар” переміг “Андерлехт” з рахунком 3:1 (ВІДЕО)

Підопічні Мірчі Луческу показали свій клас у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи, однак все ж таки залишили супернику надію на загальний успіх у двобої.

Шахтар-АндерлехтУ домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи донецький “Шахтар” сьогодні, 10 березня, переміг бельгійський “Андерлехт” із рахунком 3:1.

Уже з перших хвилин зустрічі обидві команди обмінялися гострими контрвипадами. Проте згодом гірники взяли м’яч під свій контроль і почали плести мереживо своїх атак біля воріт суперника.

На 21 хвилині Тайсон відкриває рахунок, відправивши м’яч у сітку воріт суперника – 1:0.

А вже через три хвилини після розіграшу кутового м’яч потрапив до Кучера і той головою забиває красень-гол – 2:0.

Після другого пропущеного м’яча бельгійці навіть трішки запанікували. У “Шахтаря” з’явилося ще кілька нагод аби збільшити рахунок і фактично вирішити долю двоматчевого протистояння. Двічі захисника “Андерлехта” рятували свою команду, вибиваючи м’яч із порожніх воріт.

При значній перевазі “Шахтаря” у першому таймі рахунок збільшити не вдалося.

Після перерви гра вирівнялася. На 68-ій хвилині оборонці “Шахтаря” припустилися помилки і Ачімпонг головою замкнув фланговий навіс – 2:1.

Відквитавши один м’яч, бельгійці трохи пожвавилися, але ненадовго. На 79-ій хвилині після подачі з кутового Едуардо головою переправляє м’яч у сітку воріт суперника – 3:1.

Переконлива перемога “Шахтаря”, однак доля путівки все ж таки вирішуватиметься у повторному матчі, який через тиждень відбудеться у Бельгії.

Боєць із Тернопільщини загинув через помилки військового командування?