Після заяви Порошенка про мобілізацію тернополяни вишикувалися в черги… за візами

Після вчорашньої заяви Президента Петра Порошенка про наступну хвилю мобілізації тернополяни сьогодні з самого ранку вишикувалися в черги. Але не до військкомату, а за візами до Польщі…

банк1Сьогодні у Тернополі кілометрові черги можна спостерігати біля банків із польським капіталом (Кредобанк та Ідея Банк), які приймають оплату за послуги польського візового центру.

Ще до початку робочого дня величезна черга сформувалася біля відділення банку на вулиці Руській. Аналогічну картину можна було спостерігати і на вулиці Богдана Хмельницького, що поблизу залізничного вокзалу.

Причиною такого ажіотажу є насамперед сезонний фактор. Адже чимало мешканців області, які працюють у Польщі, приїжджають додому на новорічно-різдвяні свята і у міжсвятковий період хочуть владнати усі питання із документами для подальших поїздок у Польщу.

Так, чималі черги біля польських банків у Тернополі можна було спостерігати ще напередодні нового року та напередодні різдвяних свят.

Однак, сьогодні черги для оплати послуг польського візового центру просто рекордні.

Не виключено, що додатковий ажіотаж навколо оформлення віз ще тільки посилала вчорашня заява Президента України Петра Порошенка про наступну хвилю мобілізації.

Нагадаємо, вчора, 11 січня, під час візиту у Тернопіль Петро Порошенко у своїй заяві дав зрозуміти, що найближчим часом слід все ж таки очікувати чергової хвилі мобілізації.

Автор: galas

Коментар до: “Після заяви Порошенка про мобілізацію тернополяни вишикувалися в черги… за візами

  1. 13.01.2016 з 09:58

    ну не хотять люди бути вбивцями, то чому вони по прихотям нинiшнiх керiвникiв держави повиннi бути вбивцями своiх же громадян? Тiльки чому нiякого повстання на цей рахунок нема. не розумiю?. Де Майдан з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *