У Тернополі міняють Генплан і обіцяють забудувати три мікрорайони

Сьогодні, 5 листопада, у міській раді відбулося засідання робочої групи, яка розглядає проект змін до Генерального плану міста та коригування плану зонування території, а також узагальнює усі пропозиції до цього документу від тернополян.

Genplan_051115_01Як повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради, проект внесення змін до Генерального плану міста був розроблений спеціалізованим київським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто».

Наступного тижня представники цього підприємства перебуватимуть у Тернополі для презентації змін, обґрунтування та надання фахових відповідей щодо різних питань, які виникають у членів робочої групи.

Проект змін до Генерального плану був оприлюднений на сайті 15 вересня 2015 року і впродовж місяця тернополяни могли подавати свої пропозиції та зауваження щодо цього документу.

«Зміни до генплану необхідно вносити у зв’язку з розвитком міста та залучення інвесторів, – каже заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук. – У Тернополі сьогодні уже є розроблені три детальні плани забудови мікрорайонів «Кутківці», «Пронятин» та «Північний», які забезпечують систематичну забудову, визначають зони відпочинку та місця для побудови шкіл, дитсадків та інших закладів інфраструктури».

 

12345 (Оцініть статтю)
Loading...

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *