На Тернопільщині учасникам АТО виділили понад 200 га землі

Найбільше звернення на отримання земельних ділянок у Тернополі та Тернопільському районі.

Органи місцевого самоврядування Тернопільщини передали у власність учасникам антитерористичної операції 514 земельних ділянок, повідомляє прес-служба Тернопільської обласної адміністрації.

222

Із 514 ділянок: 383 ділянки призначені для індивідуального садівництва,  13 ділянок – для ведення особистого селянського господарства та 118 земельних ділянок – для будівництва та обслуговування житлових будинків.
Водночас уже видано 1503 дозволів на розроблення проектів із землеустрою. В тому числі: 714 ділянок призначені для індивідуального садівництва, 717 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, та 72 ділянки – для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа виділених ділянок становить 223,8 га.

Загалом до органів земельних ресурсів області та місцевого самоврядування надійшло 1833 заяви від учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок.

Найбільше заяв на отримання земельних ділянок від учасників антитерористичної операції подано по Тернопільському (761), Зборівському (91), Бережанському (76) районах та місті Тернополі (649) заяв.

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *