Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Поїзд, який відтепер їздить з Києва через Тернопіль до Польщі, зібрав повний аншлаг (ФОТО)

Поїзд до Перемишля вперше поїхав через Тернопіль 24 серпня. У цей день всі квитки на проїзд викупили.

Жителі декількох регіонів України відтепер можуть вільно дістатися до Європи, пише «20 хвилин».

Через Тернопіль сьогодні, 24 серпня, здійснив свій перший рейс швидкісний  потяг №715/716 «Київ – Перемишль».   Вартість квитків на потяг з Тернополя  –  у першому класі – 370 грн, у другому – 265.
Загалом курсує Інтерсіті+  до  Польщі – через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

У нашому місті цей потяг має зупинку всього дві хвилини – прибув о 12.12, а о 12.14  охочі побувати у  Польщі уже вирушили в дорогу.  Загалом, перший рейс не обійшовся без спільних фото чи селфі на його фоні  пасажирів.

– Це все добре – потяг зручний, сучасний, – каже  тернополянин Роман. –  Особливо тішить, що і графік продуманий на обох  маршрутах – у Польщу та зворотному.

Чи будуть тепер їздити на «закупи» до  Польщі частіше – тернополяни  сумніваються. Кажуть, що Перемишль – не те місто, де можна  дешево «скупитись».

– Перемишль – маленьке містечко, – каже тернополянин Андрій. – На закупи краще їхати кудись інакше.   Утім, як ми переконались,  пасажирів у цього потяга не бракує.

Окрім того, як повідомляє «Укрзалізниця»,  усі квитки на цей  перший рейс викуплені.  Причому майже половина пасажирів їдуть до кінцевої зупинки.

– Квитки на перший рейс другого швидкісного поїзда до Польщі реалізовані на 100%, -цитують  слова в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова на сайті залізниці. –  Для Укрзалізниці розвиток міжнародних маршрутів до країн-членів Євросоюзу – це одне з пріоритетних завдань. Ми прагнемо максимально задовольнити попит громадян, які для подорожей до європейських країн обирають саме залізничний транспорт.

На зворотному шляху, як повідомляє «Укрзалізниця»,  поїзд Інтерсіті+ №716 відправляється зі станції Перемишль  о 13:07 та прибуває до ст. Київ-Пасажирський о 23:10. Зупинки передбачені по ст. Львів – 16:02-16:12, Тернопіль – 17:38-17:40, Хмельницький – 19:09-19:11 та Вінниця –  20:47-20:49.

На Тернопільщині хабарник не сидітиме у в’язниці, а лише сплатить штраф

Росіянка у Тернополі готувала наркотики та займалася сутенерством