У спільноті Stupid parking Ternopil тернополянин опублікував фото, як водії паркуються у нашому місті.
“Паркуюсь так, бо я бик!”, – написав авто фотографії Vova Shulgay.

У спільноті Stupid parking Ternopil тернополянин опублікував фото, як водії паркуються у нашому місті.
“Паркуюсь так, бо я бик!”, – написав авто фотографії Vova Shulgay.