У Бережанах 14-річний підліток на самокаті потрапив у ДТП

У Бережанах 14-річний підліток на самокаті потрапив у ДТП
У Бережанах 14-річний підліток на самокаті потрапив у ДТП

Аварія сталася у Бережанах 25 червня близько 16:30. Поліцейські встановлюють обставини ДТП за участю неповнолітнього.

За попередніми даними, місцевий житель 2012 року народження, керуючи електросамокатом, виїхав на проїжджу частину дороги та зіткнувся з автомобілем HYUNDAI Kona. Внаслідок ДТП неповнолітнього з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні.

Поліцейські встановлюють обставини події та закликають батьків контролювати дозвілля дітей і нагадувати їм правила безпечної поведінки на дорозі, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Поділитися: