ФК “Тернопіль” не зміг перемогти команду з декомунізованого міста

Тернопільські муніципали так і не змогли здобути першої перемоги у цьому сезоні.

футболУ матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” сьогодні вдома приймав “Гірник-Спорт” із декомунізованого міста Горішні Плавні.

Футболісти з Полтавщини у цьому сезоні демонструють далеко не найкращу гру і наразі посідають передостаннє місце у турнірній таблиці. Однак ФК “Тернопіль” так і не зміг скористатися цим та в матчі проти одного з аутсайдерів чемпіонату здобути першу перемогу в сезону.

Більше того, тернополяни ледь уникнули поразки. На 65-ій хвилині гості першими відкрили рахунок – відзначився Марусич.

Господарі поля, продемонструвавши характер, зуміли зрівняти рахунок лише на 88-ій хвилині – відзначився Клекот. Отож, підсумок зустрічі – 1:1.

Після 9-ти турів ФК “Тернопіль”, маючи в своєму активі лише 2 очки, посідає останнє місце у турнірній таблиці. “Гірник-Спорт” з 5-ма очками на передостанньому місці.

Для тернопільських муніципалів ситуація просто катастрофічна, адже матчі з командами нижньої частини турнірної таблиці уже позаду. У другій половині першого кола суперники будуть іще грізніші.