Євро-2016: збірна Ісландії відправила Англію додому (ВІДЕО)

Останній матч 1/8 фіналу на Євро-2016 став найбільшою сенсацією цього раунду плей-оф.

Англия-ИсландияЗбірна Ісландії вчора ввечері перемогла Англію з рахунком 2:1.

Основні події відбулися уже в дебюті матчу. На 3-ій хвилині арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота Ісландії.

Вейн Руні поклав м’яч у кут воріт під самісіньку штангу. 1:0 – дуже оптимістичний початок для англійців.

Але цього оптимізму вистачило лише на якусь мить.

На 6-ій хвилині Ісландія зрівняла рахунок. Після вкидання з ауту Сігурдссон випередив суперників і вколотив м’яч у сітку воріт збірної Англії – 1:1.

А на 18-ій хвилині “вікінги” вийшли вперед. Після перепасовки за межами штрафного майданчику Сігторссон пробив по воротах. Удар був доволі нескладний, але англійський голкіпер допустився помилки – 2:1.

До завершення поєдинку у збірної Англії було вдосталь часу, щоб виправити ситуацію. Але Ісландія цього вечора виявилася надто міцним горішком. Ведучи в рахунку, ісландці відійшли назад, однак в обороні не засиджувалися – при кожній ліпшій нагоді намагалися гостро контратакувати.

До фінального свистка їм вдалося втримати цей переможний і цілком заслужений результат.

У чвертьфіналі збірна Ісландії гратиме проти господарів турніру – команди Франції.