Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Зеленський розповів своє бачення миру

Поточна війна в Україні закінчиться миром, але не таким, як його уявляє Росія. Про це сказав президент Володимир Зеленський у зверненні до студентів Мексики, повідомила пресслужба українського лідера.

“Все закінчиться миром, але не нашим миром із Росією – вона просто його не хоче. Вона уявляє мир по-своєму. А ми уявляємо його як незалежна, вільна, європейська держава. Тому лише відновлення територіальної цілісності, відновлення прав і свобод людей, відновлення суверенітету – це головні принципи закінчення цієї гарячої стадії війни, а потім – відновлення справедливості”, – заявив він.

Зеленський в черговий раз наголосив, що Україна не піде на поступки. При цьому він не заперечив, що такі пропозиції лунають. “Є такі голоси, є такі пропозиції. Але цей звір на цьому не зупиниться. Тому що його політика нічим не відрізняється від політики ненажерливого нацизму. Тому ми повинні боротися. Тому люди у світі мають усвідомлювати: якщо ми будемо жертвами, то ми будемо не останніми”, – наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що сьогодні неможливо говорити про будь-які відносини з Росією. Це питання варто віддати на розсуд майбутніх поколінь. “Це залежатиме від того, як Росія закінчить цю війну. Чи вона вийде з нашої території самостійно, чи будуть готові їхні покоління просити вибачення, чи буде відновлено справедливість через вироки суду”, – зазначив Зеленський.

20 порад, як обрати зручні кросівки для бігу

У Тернополі пропала 30-річна жінка: розшук (ФОТО)