Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як житель Тернопільщини втратив 100000 гривень у інвестиційній схемі

Інвестиції в фінансові піраміди, біткоїни, торгівля на біржі – це ще один вид шахрайств, у який часто потрапляють мешканці Тернопільщини.

В схожу шахрайську аферу потрапив житель Тернопільського району. Чоловік збагатив гаманець аферистів на понад сто тисяч гривень. Потерпілий в соцмережі знайшов оголошення про можливість підробітку шляхом інвестування власних коштів та повернення їх з відсотками та спокусився на пропозицію. Чоловік перейшов за посиланням аби взяти участь в програмі крипто-інвестування у приватній торговій платформі. Консультант повідомив, що для того аби новачку почати торгівлю та отримати прибуток, потрібно систематично вкласти певні суми.

Потерпілий перерахував на невідомі рахунки декілька платежів у розмірі понад 100 000 гривень. Опісля, аферисти заблокували його в мережі. За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження.

Варто пам’ятати, що не існує гарантованих інвестицій або методу, який допоможе заробити велику суму грошей швидко і без зусиль. Тож у разі отримання подібної пропозиції слід знайти більше інформації про неї та компанію, з якою вона пов’язана. Аби запобігти шахрайству дотримуйтесь простих правил: не здійснюйте ніякий фінансових операцій та не перераховуйте власні кошти на невідомі рахунки, навіть якщо обіцяють швидкі захмарні заробітки; нікому не надсилайте паспортні дані та код вашої банківської картки; не реєструйтеся на невідомих сервісах і не проходьте верифікацію; завжди вмикайте критичне мислення — якщо людина не надає ніякої інформації про компанію, найімовірніше, це шахрай. Не дайте себе ошукати.

Вдова Героя з Тернопільщини пожертвувала кошти на дитячий майданчик

Без батька залишилось троє дітей: загинув воїн Анатолій Дець з Кременця (ФОТО)