Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Три роки за ґратами – вирок для “ухилянта” з Тернопільщини

За апеляційною скаргою Тернопільської обласної прокуратури скасовано виправдальний вирок «ухилянту» й призначено покарання – 3 роки позбавлення волі.

За результатом розгляду апеляційної скарги прокурора Тернопільським апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Кременецького районного суду щодо військовозобов’язаного з Кременця за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст. 336 КК України), – повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурор довів у апеляційному суді, що мешканець районного центру перебував на обліку в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний.
Після оголошення та проведення мобілізації у зв’язку з військовою агресією проти України обвинувачений пройшов медичний огляд та був визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби.

Отримавши повістку для відправлення у складі команди до навчального центру для проходження військової служби у Збройних Силах України за призовом під час мобілізації, він не прибув до Кременецького РТКЦ та СП у визначений у повістці день та час. Свою неявку обвинувачений намагався виправдати у суді релігійними переконаннями, які не дозволяють йому брати до рук зброю.

Вироком суду його визнано винним у вчиненні злочину за ст. 366 КК України й засуджено до 3 років позбавлення волі. Вирок суду набрав законної сили.

Мотоцикл злетів з дороги і врізався в дерево. Смертельна аварія на Тернопільщині

Американське підприємство розвиває співпрацю на Тернопільщині