Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині чоловік хотів отримати додатковий прибуток і втратив 76000 грн

На 76000 грн шахраї обдурили жителя Зборівської громади, обіцяючи прибутки через інвестування.

Зі слів потерпілого, інформація про вкладення коштів і великі доходи з’явилася в одному з телеграм-каналів. Чоловік перейшов за посиланням, і його зацікавив такий вид заробітку, адже умови були дуже вигідні.

Зборівчанин спочатку інвестував невелику суму – отримав прибуток. Це заохотило, і в подальшому на три різні рахунки він перечислив з кредитки загалом 76 000 гривень. Однак цього разу не отримав ні прибутків, ні можливості повернути вкладене, адже інвестиційний канал уже не працював.

Фахівці радять не спокушатися на вигідні умови так званих інвестиційних фондів. Аби більш-менш успішно інвестувати, потрібно хоча б поверхнево розбиратися в основах інвестування, або отримати незалежну консультацію щодо інвестиційного проекту.

Не вірити в обіцянки захмарних прибутків: ніхто не буде платити великі відсотки.

Перевіряти репутацію проекту через пошукові запити в Інтернеті, а також сам сайт, компанію, ліцензію, контакти, тексти користувацьких угод.

Ніколи не довіряти інвестиційним пропозиціям, які знайшли не ви, а вони самі до вас нав’язуються телефоном, месенджером або поштою.

Якщо ви стали жертвою шахрайства – звертайтеся до правоохоронців, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стрибнув із дамби: на Монастирищині у воді загинув 17-річний хлопець

Молодь зі всієї України бере участь у виховно-вишкільному таборі «Легіон-25», що проходить на Тернопільщині