Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Телеведучий Дмитро Комаров пожив у родині амішів на Тернопільщині

На Тернопільщині побувала знімальна група популярної телепередачі “Світ навиворіт” з Дмитром Комаровим. Київських журналістів зацікавило життя спільноти амішів, які мешкають в селі Космирин Золотопотіцької громади.

«Пишаємося, що є громадою, яку хочеться вивчати і досліджувати», – так відгукнулася т.в.о. голови Золотопотіцької селищної ради Уляна Дем’янчук на прохання розповісти про приїзд до них відомого тележурналіста, мандрівника, автора популярної програми «Світ навиворіт» Дмитра Комарова.
Разом із командою він кілька днів перебував у громаді, зокрема, в селі Космирин, зацікавившись життям тамтешньої релігійної спільноти. Наразі космиринські «аміші» не готові на камеру спілкуватися, однак журналісти не втрачають надію відзняти сюжет про їхній побут. Принаймні їм дозволили пожити в одній із родин і на власні очі побачити життя-буття цієї релігійної спільноти. А тим часом місцеві жителі масово скористалися з нагоди зробити селфі з телезіркою і взяти автограф. Сподіваємося, що в одному з наступних випусків «Світу навиворіт» ми все ж побачимо сюжет, заради якого відомий мандрівник завітав на Бучаччину, – пише “Сільський господар”.

До тернопільського суду звернувся Олексій Пукач, засуджений за вбивство Георгія Гонгадзе

У Тернополі на першому поверсі обікрали людей, які були вдома, але спали (ФОТО)