Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Архиєрейська Божественна Літургія у Зарваниці: очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

У неділю, 16 липня  відбувається Архиєрейська Божественна Літургія у Марійському духовному центрі “Зарваниця”. Літургію очолює Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Онлайн-трансляція Архиєрейської Божественної Літургії у Марійському духовному центрі “Зарваниця”. Літургію очолює Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Нагадаємо, що 15-16 липня в Зарваниці відбувається Всеукраїнська проща, де моляться за мир, за перемогу України.

Всеукраїнська проща до Зарваниці розпочалася зі зустрічі української молоді з головою оргкомітету Світового дня молоді в Лісабоні владикою Амеріко Аґуяром. Ввечері на площі перед базилікою Блаженніший Святослав у співслужінні численного духовенства очолив Молебень до Пресвятої Богородиці.

15 липня Глава УГКЦ подякував численним паломникам за те, що прийшли до Зарваниці, щоб молитися як за живих, так і за тих, хто цього року «вже там, у небі, бере участь в цій прощі — наших молодих дівчат і хлопців — героїв, яких ми щодня мусимо ховати в українську землю». Блаженніший Святослав подякував за молитву за українське військо і за милосердя, виявлене до постраждалих від війни співвітчизників, повідомили в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ.

«Ми молимося за справедливий мир для України, за нашу з вами перемогу добра над злом, — ствердив Блаженніший Святослав. — Так стається, що війну починає людина, зла людина, яка потім сама стає її в’язнем. Війна, як злий дух, виходить з-під контролю того, хто її починає. Але мир приходить від Бога. Бог кладе край гріху і навіть смерті. Він кладе край війні. І ми сьогодні тут, щоб про це просити нашого Бога через заступництво нашої Небесної Матері Пречистої Діви Марії: Мати Божа, попроси у твого Сина закінчення цієї страшної трагедії і болю нашого народу!».

Французи подарували автобус. Представники громади з Тернопільщини відвідали міста-партнери

На війні загинув Герой з Великогаївської громади Юрій Антонюк (ФОТО)