Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Підтримайте петицію про присвоєння звання «Герой України» Антону Зайцю

Старший лейтенант ЗСУ, заступник командира батальйона боронив Батьківщину з 2015 року, ветеран АТО. Після повномасштабного вторгнення орків пройшов Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне, Попасну, Кремінну, Ізюм, брав участь у звільненні Херсонщини.

Підтримати петицію про присвоєння почесного звання «Герой України», посмертно, Антону Павловичу Зайцю просить родина.

— Друзі, дуже просимо вашої допомоги, будь ласка, проголосуйте за надання почесного звання «Герой України» (посмертно) моєму братові, — звертається до тернополян сестра загиблого Героя. — Також будемо дуже вдячні за репост та поширення інформації!

Заєць Антон Павлович, старший лейтенант ЗСУ, заступник командира батальйона. Боронив Батьківщину з 2015 року, ветеран АТО. Після повномасштабного вторгнення орків приймав участь у багатьох складаних операціях: пройшов Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне, Попасну, Кремінну,Ізюм, приймав участь у звільненні Херсонщини. У березні 2023 року загинув під Бахмутом під час виконання бойового завдання. За свій військовий шлях здобув 12 медалей. Звання «Герой України» він заслужив при житті!

— Він був впертим патріотом України, боровся за незалежність і свободу, стояв до кінця, доки його не зупинила ворожа куля, — каже сестра. — У нього залишились маленька донечка, дружина, батьки та нестерпний біль втрати…

Електронна петиція 190172, родина полеглого за нас із вами та за Україну Героя просить підтримати.

Аби підтримати петицію, перейдіть за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/190172

Підприємиця з Тернопільщини подарувала свій автомобіль ЗСУ

У Тернополі перевіряють укриття