Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Робітник луцького заводу став мільйонером

28-річний Василь Літвін, який працює на одному з луцьких заводів, став мільйонером завдяки виграшу у лотерею. Як стало відомо, 11 серпня він виграв 1 000 000 гривень у миттєву лотерею-стирачку, яку купив на касі маркету «Сім23», що знаходиться у Луцьку на вулиці Гордіюк, 39 а. За виграшний білет він заплатив 50 гривень.

«Новачкам щастить» – це вислів якраз про Василя. Купувати лотереї він почав нещодавно. Виявилось, що це лише сьомий лотерейний білет у його житті:
– Зазвичай я йду з тренування і по дорозі заходжу у цей маркет купити щось попити чи на перекус, а коли побачив там лотереї, вирішив спробувати свою удачу. Завжди купую тільки один білет. Того дня купив лотерею, що називалась «Мільйонер», стер покриття білета і не повірив. Просто не повірив. Це була лотерея, яку я купив навмання. І одразу мільйон! – розповідає Василь. – Я навіть не думав, що в миттєву лотерею можна виграти мільйон. Спочатку я вирішив, що це розіграш. Показав білет касирці, вона перевірила його. Вона сама була у шоці, не знала, що робити. Потім зателефонувала керівництву, вони сказали, що якщо написано, що виграш мільйон, значить білет дійсно виграшний. Ми всі були у шоці – я, касирка, жіночка, яка в цей час щось купляла.
Касирка мережі маркетів «Сім23» на ім’я Ольга продає лотерейні білети близько року:
– Під час моєї зміни багато разів вигравали по 10, 20, 100, 200 гривень, але таку велику суму – перший раз. Після цього випадку я повірила у свою щасливу руку, й почала купляти лотереї сама. І не лише я. Приходять люди і питають: тут виграли в лотерею? Я кажу – так. Собі купляю лотереї – нічого нема, а людям продаю – то є якийсь виграш.
В українські лотереї виграють часто і навіть набагато більші суми, але це особливий виграш.
Як зазначає представник лотерейного оператора «М.С.Л.» Ігор Садовий, особливість цього виграшу полягає в тому, що виграшний білет було куплено не у спеціалізованому лотерейному магазині, а вперше в Україні 1 000 000 гривень виграли завдяки білету купленому на касі звичайного продуктового маркету. І це вже другий лотерейний рекорд за кілька місяців, адже нещодавно вперше виграли велику суму на касі київської автозаправки KLO і також у лотерею-стирачку.
Виграш Василь буде отримувати один рік. З виграного 1 000 000 гривень він сплатить 19,5% державних податків (податок на доходи фізичних осіб – 18% та військовий збір – 1,5%). На що витратити виграні гроші Василь ще не вирішив, але точно фінансово допоможе батькам.


Доречі, на касах мережі маркетів «Сім23» продаються й інші державні лотереї, у які можна виграти дуже великі гроші.

В Україні у деяких областях катастрофа з ковідом: у реанімації уже немає місць

“Закатувала поліція?”: повідомили подробиці смерті молодого українця у витверезнику Вроцлава (ФОТО)