Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Перший заступник голови облради поділився спогадами про рідне село (ВІДЕО)

У селі Мужилів Підгаєцької громади весело відзначили 30-ту річницю Незалежності України. Громада організувала атмосферне свято для жителів та гостей.

Я вдячна Богу за те, що в нашому селі живуть люди, які свято бережуть традиції і звичаї, пам’ять минулого і напрацьовують щорічно щось нове, втілюють в життя нові традиції і звичаї, – розповіла Ганна Цяпута.


На свято запросили першого заступника голови Тернопільської обласної ради. Володимир Болєщук розповідає, Мужилів – для нього рідне село, сюди приїжджав на літні канікули до бабусі та вперше побував на гаївках біля церкви. Він переконаний, що розвиток України залежить від процвітання українських сіл.

Дуже близьке, тепле трепетне моє рідне село Мужилів. Тут проходило моє дитинство, тут багато чуттєвих для мене подій, – ділиться Володимир Болєщук. – Україна буде жити доти, доки буде жити село. Село – це самоідентифікація нашої нації, ми звідси черпаємо сили, енергію, бо тут справжня історія, тут справжня культура.

Також напередодні нового навчального року Володимир Болєщук подарував першокласникам Мужилівської школи сучасний телевізор.

Експодатківець Струнь, який збив двох дівчат, ще місяць сидітиме за гратами (ВІДЕО)

“Може статися біда”: люди б’ють на сполох через жахливий стан мосту на Тернопільщині (ФОТОФАКТ)