Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Віктор Павлік закриває вуха берушами, але все одно чує, як плаче його син Михайлик

Багатодітний співак Віктор Павлік розказав, як вони з дружиною Катериною Репяховою справляються з 1-місячним синочком Михайлик. Подружжю багато помагає бабуся малюка, теща артиста.

А от колисати малого вночі 55-річний Віктор Франкович не встає. Про життя з немовлятком співак розказав “РБК – Україна”.
“Я не відразу засинаю. Не витримую вночі, одягаю беруші, хоча чую, як дитина плаче. Катя, як тільки відкриває очі, годує сина, вкладає спати… Це я бачу цілодобово”, – поділився Павлік.

“Мама Каті, яка живе в Києві, дуже допомагає нам. О 7-ій ранку вона приходить, бере нагодованого малого і везе гуляти на 2-3 години. За цей час Катя встигає поспати. Складно, але підтримує те, що Катя така не одна. Всі мами народжують, всі виховують і всі люди через все це пройшли”, – запевнив він.
Дружина Віктора Франковича вирішила поберегти його сон та звільнити від “нічних змін”.

Зі слів артиста, ім’я Михасик для малюка вони обрали одразу, адже Катерина все своє свідоме життя мріяла, що саме так зватиметься її син. “Це не про нас – закордонні імена. Тому що дуже багато наших красивих імен, старих таких. Наприклад, Лука, Корній і подібні. Є багато імен, схожих на зарубіжні, але наших”, – зазначив Віктор Франкович.

Нагадаємо, що 27-річна Репяхова мріє подарувати коханому ще двох діток, яким теж уже придумала імена.

“Не прощу тобі цього!” Чоловік із Бучача набрав на родича кредитів

Навішали локшини про легкий заробіток. Тернополянку “почистили” до нуля