Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Навішали локшини про легкий заробіток. Тернополянку “почистили” до нуля

Жінка довірилась незнайомцю – викрав з її банківської картки майже 41 тисячу гривень.

Правоохоронці Тернопільського РУП відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства від якого потерпіла тернополянка. Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправного.

За словами потерпілої в інтернеті вона знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Зв’язавшись з автором допису, чоловік запевнив жінку, що підзаробити можна. Для цього необхідно перейти за посиланням й заповнити реквізити її банківського рахунку. Після цього тернополянка мала здійснити транзакцію, а він поверне гроші вже з процентом. Однак бажаного підзаробітку жінка не отримала, натомість отримала сповіщення про списання з її карткового рахунку всіх заощаджень – майже 41 тисячі гривень.

За фактом шахрайства працівники Тернопільського РУП відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Вберегти власні кошти можна, для нього не потрібно пересилати гроші на рахунки невідомих. Слід пам’ятати, що кожного дня все більше громадян шукають легких спосіб, аби привласнити чужі заощадження.

Віктор Павлік закриває вуха берушами, але все одно чує, як плаче його син Михайлик

Володимир Труш двічі хворів на ковід, а сьогодні вакцинувався