У Мишковичах планують відремонтувати дорогу і облаштувати тротуари (ВІДЕО)

Ремонт дороги та облаштування тротуарів – нагальна проблема мешканців села Мишковичі, про яку вони говорять вже роками.


Пані Ольга переконана, тротуари підвищать не тільки рівень комфорту, але й безпеки у їхньому селі:
– Звичайно тротуари потрібні: діти до школи ходять, люди ходять, траса така, що весь час рух.
Керівництво громади людей почуло і сьогодні вже працює над тим, щоб не тільки відремонтувати дорогу, але й облаштувати тут тротуари, зробити освітлення та провести озеленення.
– Дуже приємно те, що громада починає працювати, і мене тішить, що в керівництва громади є господарський підхід до вирішення таких важливих питань життєдіяльності громади, – розповів Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»)
Капітальний ремонт дороги у селі не проводили кілька десятків років, а про те, чи були тут тротуари, вже ніхто й не пам’ятає. Донищили автошлях при ремонті траси М-19, коли село використовували, як об’їзд і через Мишковичі їхав увесь транзитний транспорт.
– Ми хочемо, щоб ця дорога і наші населені пункти були візитівкою нашої громади. Будемо доводити наші населені пункти, в даному випадку село Мишковичі, до європейського рівня, – говорить Андрій Баран, голова бюджетної комісії, депутат Великоберезовицької громади (команда Чайківського «За майбутнє»)
– Ми хочемо залучити кошти з державного, обласного бюджетів і фінансувати з місцевого. Великоберезовицька громада шукає різні шляхи для того, щоб покращувати інфраструктуру сіл, які увійшли в об’єднану громаду, – наголосив Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова (команда Чайківського «За майбутнє»)
Тротуари та освітлення планують облаштувати в межах села, а дорогу – від початку Мишковичів до закінчення села Лучка.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *