Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Депутати з команди Івана Чайківського очолили дві економічні комісії Тернопільської облради

Василь Хомінець, Олег Боберський, Святослав Лебонтов

3 грудня відбулось друге пленарне засідання першої сесії Тернопільської обласної ради.

Василь Хомінець, Олег Боберський, Святослав Лебонтов

Депутати остаточно затвердили склад десяти комісій та обрали їх голів. Дві комісії очолили представники фракції «За майбутнє»: Святослав Лебонтов та Василь Хомінець.
Вони розповіли, як саме вбачають розвиток у тій чи іншій сфері. Зокрема, голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства Святослав Лебонтов поділився, що своїм першочерговим завданням вважає розвиток інфраструктури громад.

– Комісія по розвитку місцевого самоврядування розуміє відповідальність за свою роботу, розуміє про те, що потрібно розвивати громади, потрібно налагоджувати співпрацю між обласною радою та територіальними громадами, те, чого не було за попередніх каденцій, – розповів Святослав Лебонтов.

Василь Хомінець очолив комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. Вважає, що це одна із найважливіших комісій, робота в якій дасть можливість депутатам реалізувати усі заплановані задуми.

– Головне працювати результативно. Комісія соціально-економічного розвитку – це якраз та комісія, через яку депутати можуть втілити всі ті задуми, ідучи на вибори в тернопільську обласну раду. Це є конкретна праця, конкретні важелі, конкретні програми, конкретні механізми і, сподіваємось, що добрий результат, – сказав Василь Хомінець.

Важливість конструктивної праці підкреслив і Олег Боберський, якому колеги по фракції довірили очолити  фракцію «За майбутнє» в Тернопільській обласній раді.

– Я вважаю для нас, як для політичної сили, яка ставить на перше місце господарські чинники, розвиток економіки області, зростання добробуту жителів області – це дуже важливо, бо чим менше в сесійній залі ми будемо займатись політикою, а більше реальними конкретними справами, тим більше буде користі жителям області, – наголосив Олег Боберський.

Після формування складу та обрання їх керівних органів, комісії розпочали свою роботу, бо саме від їхніх профільних висновків залежить якість майбутніх рішень всієї обласної ради.

На Тернопільщині оголосили штормове попередження

335 нових хворих та два летальних: нові дані про коронавірус на Тернопільщині