У Копичинецькій громаді коаліція «Слуг народу» і «Європейської Солідарності»

Екс-міський голова з «Довіри» Павло Лосик  програв вибори молодому активісту, але всі його заступники зберегли посади. Щоправда, депутатами вони стали від інших партій.

У Копичинецькій громаді вибори виграв 28-річний Богдан Келічавий зі «Слуги народу», який останні роки мешкав закордоном, а перед самими виборами повернувся  в рідні Копичинці. На виборах він набрав 2223 голоси (49,69%). На другому місці посів попередній мер Павло Лосик із «Довіри» (30,46%), на третьому — Ярослав Мацієвський («Європейська Солідарність») — 16,41%.

У міську раду пройшли представники семи політичних сил. Партія «Слуга народу» отримала 7 мандатів, «Довіра» — 6, «Європейська Солідарність» — 4, «Свобода», «За Майбутнє» і «УГП» — по 2 мандати.

На першій сесії міської ради депутати затвердили виконавчі органи влади. Причому секретар міської ради і три заступники зберегли свої посади. Секретарем міської ради знову став Ярослав Мацієвський із «ЄС», а його колега по партії Андрій Фик — став одним із заступників. Двоє інших заступників — Богдан Гусак (його пов’язують з «Батьківщиною») і Тетяна Токар.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *