“Маска – це смерть”: учительку оштрафували на 17000 грн, а вона все одно не носить засоби захисту (ВІДЕО)

Учителька з української мови та літератури, яку міський суд оштрафував на 17 000 грн за відмову носити маску в закладі освіти, вважає цю суму захмарною й подаватиме апеляцію.

 

Як інформує “RZ“, перебувати в захисній масці або щитку вона не збирається, бо їй забороняє релігія.

“Я християнка віри Євангельської й слово Господнє мені категорично забороняє носити маску, оскільки Він створив мене за образом та подобою своєю. Ми з відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивимось на Господа. Тому я відмовляюсь носити ці маски й для мене її вдягти – це смерть”- каже жінка.

За словами адвокатки Людмили Суржук, відмова про носіння маски через релігію не може бути ваговим доказом, аби виграти суд. Як зауважила вчителька, через її позицію в ліцеї чинять на неї тиск. Усі професійні якості та досягнення в роботі нівелюють лише через відмову одягати маску.

Вчинок Жанни Тєтєнєвої, вчительки з 20-річним досвідом роботи колеги не підтримують, і неодноразово просили її дотримуватись карантинних обмежень.

“Колеги висловлювалися щодо цієї ситуації на педагогічній раді, робили їй зауваження, але вчителька лишається зі своєю думкою”, – зазначила заступниця директора Вараського ліцею №1 Ніла Пашко.

В Управлінні освіти міста Вараш кажуть, що педагогиня працюватиме в ліцеї й надалі, але вона повинна дотримуватися норм закону.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *