Голова Тернопільської ОДА вирішив посваритися з головою Верховної Ради України?

Про вміння з усіма розсваритися керівника облдержадміністрації Володимира Труша ходять анекдоти практично з першого дня перебування його на посаді.

З усіх управлінських талантів його команда найкраще опанувала найбільш передовий – знімати “відосики”. До того всього додаються ще кадрові проблеми.
Не маючи власного людського ресурсу, ні голова ОДА, ні партія влади “Слуга народу” так і не поміняли керівників підрозділів, які продовжують працювати на команду Порошенка.
Яскравим прикладом є призначення заступником голови ОДА Олега Валова, який і в попередній каденції також працював заступником у Барни.
Але навіть позбутися людей з команди попередника Труш не може, не створивши собі додаткових проблем.
Йдеться про пониження на посаді керівника апарату Віталія Сікіринського, якого відправили керувати туристичною галуззю області, хоча попередню посаду він отримав на умовах конкурсу.
Сікіринський підтримує доволі дружні стосунки з Юрієм Лубковичем, з яким разом починали працювати під керівництвом тодішнього голови ОДА В.Хоптяна.
Лубкович на сьогодні є керівником апарату голови Верховної ради України Дмитра Разумкова.
Сваритися з друзями впливового чиновника нема ніякого резону, особливо, якщо вболівати за долю області та хотіти використати таке знайомство для досягнення певних результатів.
Схоже В.Труш обрав інший шлях. Чи то під впливом друзів-порошенківців, чи то від власної недалекоглядноті, він робить помилки, які не тільки впливають на його імідж, але і рикошетом б’ють по прем’єр-міністру Шмигалю, ставлеником якого вважають Труша.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *