Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Заснула і померла”: в США коронавірус убив 6-річну дівчинку з України

У штаті Теннессі (США) від коронавірусу померла 6-річна Джіджі Морс, яку американці Девід і Прісцілла удочерили з українського дитячого будинку.

Як інформує “Obozrevatel“, дівчинки не стало 4 серпня в окрузі Медісон, передає Jackson Sun. Уточнюється, що це перша смерть дитини в регіоні (округ Медісон), пов’язана з COVID-19.

За словами обох батьків, вони поклали Джіджі поспати у вівторок після прийому лікаря, і вона так і не прокинулася. Їх старша дитина зробила їй штучне дихання до того, як приїхали співробітники швидкої допомоги і відвезли дівчинку в лікарню.

“Вона заснула і померла, і я не хочу жити без неї”, – заявила мама дівчинки.

Погане самопочуття у Джіджі з’явилося минулого тижня. “Лікарка сказала, що в неї вірусне захворювання, і порекомендувала їй відпочити і з’їсти фруктового морозива і слашів, скільки вона захоче”, – розповіла Прісцилла Морс.

Сім’я веде кілька блогів, у яких документується життя з кількома дітьми від міжнародного усиновлення. Джіджі забрали з України, коли дівчинці було три роки.

“У неї був такий важкий початок для її короткого життя, вона була позбавленою любові, небажаною в дитячому будинку в Україні”, – написав Девід Морс у своєму пості на Facebook. Він додав, що дочка страждала від серйозних проблем зі здоров’ям.

“Ми знайшли її і відразу зрозуміли, що вона повинна бути нашою дочкою. Ми привезли її додому й показали їй любов, як ніхто інший”, – додав чоловік.

Голова Тернопільської ОДА вирішив посваритися з головою Верховної Ради України?

«Аграрії не можуть карантинити, бо треба зібрати врожай», — Алла Стечишин