Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Парки, літні майданчики ресторани і салони краси: Шмигаль розповів, що запрацює з 11 травня

Також відкриються магазини промтоварів, музеї, бібліотеки і деякі об’єкти сфери послуг.

В рамках пом’якшення карантину в Україні з 11 травня запрацюють парки, літні майданчики ресторанів, салонів краси та інші об’єкти. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, з 11 травня відкриваються паркисквери і зони відпочинкуперукарніманікюрні і педикюрні салонисалони краси.

“Відповідно, при певних умовах, які будуть розроблені, які вже розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я щодо дотримання протиепідемічних заходів у всіх сферах, які ми перераховуємо”, – зазначив Шмигаль.

Читайте також: Уряд продовжує карантин до 22 травня

Також будуть відкриті літні майданчики кафе і ресторанів.

“Ми говоримо про те, що буде дозволена робота закладів громадського харчування на винос; робота літніх майданчиків кафе і ресторанів, розташованих під відкритим небом, в закладах, які зареєстровані як оператори потужностей“, – підкреслив Шмигаль.

З 11 травня планується відкриття об’єктів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування, фудкортів, кінотеатрів, дитячих зон в ТРЦ.

Крім того, буде дозволена робота музеїв і бібліотектренування в командних видах спорту для професіоналів на закритих базах. Зможуть відновити роботу стоматологиаудиториадвокатинотаріусисервіс побутової техніки.

Джерело: “РБК”.

Уряд продовжує карантин до 22 травня

В Україні злочинці продавали крадені старовинні ікони бізнесменам та високопосадовцям (ФОТО)