Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тіла українців, виявлених мертвими у холодильній камері в Польщі, перевезуть на Тернопільщину

Чоловіки, виявлені мертвими в безкисневій камері для фруктів, були родом із Тернопільської області, а в Польщі працювали легально.

Тіла загиблих у Польщі українців 14 листопада перевезуть в Україну. Про це “Радіо Свобода” повідомила керівниця консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса.

Виявилося, що 28-річний та 46-річний чоловіки, яких виявили мертвими в безкисневій камері для фруктів, були родичами – племінник та його дядько. У Польщі провели розтин їхніх тіл, а результати експертизи будуть готові за три місяці.

Українці працювали в Польщі легально. Власник господарства, на території якого загинули чоловіки, розповів, що двері в холодильну камеру з яблуками були зачинені, але він побачив відчинене вікно.

Протягом 11 місяців 2019 року в консульському окрузі українського посольства у Варшаві, який охоплює чотири воєводства, за різних обставин загинули 213 українців. Минулого року кількість загиблих становила 225 осіб.

Тіла загиблих українців виявили 10 листопада в безкисневій холодильній камері, перебувати в якій смертельно небезпечно для людини.

8-річний геній з Тернополя виграв міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор (ФОТО)

Поліцейські з’ясували де перебувала 16-річна Наталя, яка зникла з тернопільського притулку наприкінці вересня