На Тернопільщині керівника одного з комунальних підприємств підозрюють у порушенні правил охорони вод, що спричинило значну шкоду довкіллю.
За даними слідства, упродовж 2023 року та до теперішнього часу стічні води без належного очищення скидалися у річку Збруч. Це призвело до забруднення поверхневих вод та завдало збитків довкіллю на понад 1,2 млн грн.
Слідчі поліції повідомили 58-річному посадовцю про підозру за ч. 1 ст. 242 КК України. Санкція статті передбачає штраф, заборону обіймати певні посади або обмеження волі до п’яти років.
Процесуальне керівництво здійснює Теребовлянська окружна прокуратура.
