Пішов на війну заради двох маленьких доньок: відверті спогади військового з Тернополя (ВІДЕО)

Пішов на війну заради щасливого майбутнього двох маленьких доньок. Віктор Ратушний – доброволець, який змінив сімейний затишок у мирному Тернополі на війну на Сході. Там він потрапив у точки, де велися бої на відстані 100 метрів від позицій ворога. В одній із перестрілок чоловік отримав поранення, але це не зламало сили його патріотизму.

Т1 Новини продовжує серію сюжетів про добровольців, які за покликом серця поїхали на передову. Сьогодні – історія Віктора Ратушного, бійця, який поїхав на Схід заради світлого майбутнього двох маленьких доньок. Повідомляє Т1 Новини.

Пішов на війну заради майбутнього двох маленьких доньок. Впродовж 4 років Віктор Ратушняк допомагав військовим та слідкував за подіями, які відбуваються на сході України. Та вже на весні цього року чоловік вирішив – його місце на передовій.

– Коли в мене знайомі їхали добровольцями на Схід, я не одразу поїхав, але в мене весь час мучило те, що я не їду. Мені в прямому значення снилася війна і мав відчуття адреналіну, страху і так далі. Я зрозумів, що я все ж мушу туди поїхати. І я поїхав, – розповідає боєць Української добровольчої армії Віктор Ратушний.

Віктор пригадує: коли потрапив на схід, війна виявилася зовсім іншою, ніж він уявляв. Там під Мар’їнкою він вперше побачив на власні очі смерть та зрозумів, що таке справжня дружба.

– Вона виявилася зовсім іншою. Люди всі дуже відкриті, і було таке, що з людьми, з якими я декілька днів проводив на позиціях, вони ставали ріднішими, ніж ті, з якими я спілкувався близько 10 років тут, у Тернополі, – додає Віктор.

Своїх ворогів Віктор з побратимами в прямому сенсі знали в обличчя, адже їхні позиції знаходилися на відстані менше 100 метрів. Тому обстріли снайперів та артилерії відбувалися регулярно. В одній з таких перестрілок Віктор отримав поранення після якого йому довелося повернутися з передової.

Подробиці на відео:

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.