Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Форумі нових можливостей кращі студенти ТНЕУ отримали премії від “Креатор-Буду” (ФОТО)

У Тернополі відбувся Форум нових можливостей, організований юридичним факультетом Тернопільського Національного економічного університету.

.
В рамках заходу студенти юридичного факультету презентували роботи інноваційних практико-орієнтованих дискусійних платформ від роботодавців Тернополя.
Девелоперська компанія Креатор-Буд взяла участь у студентському форумі юридичного факультету, де студенти та абітурієнти вишу мали можливість поспілкуватись та отримати фахову консультацію щодо стажування чи працевлаштування в компаніях та підприємствах області.
Нові та креативні можливості в обличчях молодих юристів побачили і працівники компанії Креатор-Буд. Майстер-класи, ярмарка вакансій, воркшопи, тренінги, молодіжні турніри об’єднали на кілька годин сотні студентів, абітурієнтів, викладачів та роботодавців Тернопільщини.
В рамках заходу комерційними стипендіями були нагороджені кращі студенти юридичного факультету. Іменну стипендію від генерального директора компанії Креатор-Буд, в минулому – випускника юридичного факультету ТНЕУ, а сьогодні керівника однієї з кращих будівельних компанії України Ігоря Гуди отримала студентка 3-го курсу економічного університету Вікторія Горошко.

Пішов на війну заради двох маленьких доньок: відверті спогади військового з Тернополя (ВІДЕО)

Тернопіль переміг у престижному всеукраїнському конкурсі