Повчальний приклад: дві професійні команди з Тернополя об’єдналися в одну

Дві гандбольних команди вищої ліги “Економуніверситет” та “Педуніверситет-Енерго” об’єдналися в один колектив.Головний тренер “ТНЕУ-Енерго” Андрій Верцімага, який вже упродовж 19 років тренує у Тернополі, розповів про завдання команди – виграти другий за два роки чемпіонський титул Вищої ліги.

“ТНЕУ-Енерго” виник внаслідок об’єднання тернопільських “Економуніверситету” та “Педуніверситету-Енерго”, – розповів головний тренер оновленої команди “ТНЕУ-Енерго” Андрій Верцімага. – Таким чином ми отримали вагоме підсилення, є конкуренція в складі. Маємо, скажімо так, півтора гравця на місце. Гадаю, ми могли б грати у Суперлізі, але, на жаль, через обмежене фінансування ми не можемо дозволити собі грати в найвищому дивізіоні.
Наше мета у Вищій лізі – повторити чемпіонський успіх. Ми налаштовуємось на це, хоча не знаємо чого очікувати від темних конячок – команд з Рівного та Львова. У нас зберігся кістяк складу з минулого сезону – Дацюк, Гуменюк, Шиптицька, Бойчук. Більшість наших гравців – тернопільські вихованки, є чотири дівчини з Волочиська, а також гравці з інших міст”.
Так, лави тернопільських гандболісток поповнили 4 новобранці, які за словами головного тренера Андрія Верцімаги, значно підсилили команду.
– У нашій команді – поповнення. Ми взяли трьох дівчат з “Педуніверситет-Енерго”, яка розпалася. Це – Ольга Сухецька, Зоряна Сігай, Вікторія Доля. Ще одна гандболістка Олена Барабаш прийшла з Волочиська, а також наші лави поповнила Наталя Мирська, яка закінчила Ужгородську ДЮСШ. Завдяки новим гравцям ми значно підсилилися, тому, думаю, цьогоріч маємо знову повторити чемпіонський успіх, – пояснив Андрій Верцімага.
Джерело: Тернополяни

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *