Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відкрили новий громадський простір біля Головпоштамту та оновлений фонтан «Кульбаба»

У Тернополі відкрили новий громадський простір на вулиці Чорновола біля Головпоштампту. На місці старого водограю збудували новий пішохідний фонтан з конструкцією у формі кульбаби, а також висадили нові дерева та кущі.


Поряд встановили пішохідні фонтани, схожі на ті, що є на «Циганці». Реконструкцію фонтана на вул. Чорновола в Тернополі розпочали ще на початку літа. І у неділю, 13 жовтня, оновлений фонтан урочисто відкрили. Також сквер Чорновола обладнали системою підсвітки.
За словами міського голови Тернополя, під час реконструкції фонтану тернополяни просили «Кульбабу» не забирати, адже – це один із символів міста.
«Ми врахували пропозицію громади залишити «Кульбабу». Це дійсно символ Тернополя. І тепер він буде вигравати барвами підсвітки. Ми разом робимо наше місце кращим та сучаснішим, але зберігаємо наші традиції» – заявив Сергій Надал.
Мер також підкреслив, що новий громадський простір можна використовувати цілий рік.
« Фонтан був у такому стані, що ремонтувати його будо недоречно. Місце зробили таким чином, що можна використовувати його круглорічно. Тобто на зиму саму «Кульбабу» ми можемо забирати, а площа навколо може використовуватись, як атріум. Весною цей громадський простір буде ще більше прикрашений новими деревами та зеленими насадженнями. Оновлена «Кульбаба» стане ще одним з центрів відпочинку тернополян та гостей нашого міста», – зазначив міський голова Сергій Надал.
На оновлений фонтан прийшли подивитися чимало тернополян. Кажуть, що їм дуже подобається, що і історію зберегли і зробили цю зону сучасною. Люди вже фотографуються біля оновленого фонтану, розповідають, що влітку дітки будуть мати ще одне місце розваги – бігатимуть по пішохідному фонтану.
«Наше місто стає кращим, красивішим з новими громадськими просторами європейського типу. Тернопіль дуже часто порівнюють з Женевою через наявність у цих містах великих озер. Не применшу, коли скажу, що наше місто дійсно схоже на Женеву і не лише озером. А й великою кількістю громадських просторів. Я пишаюся Тернополем», – заявила під час відкриття нового фонтану тернополянка Соломія Брик.

“Не хочу бути лише дівчинкою з кліпу “Ленінград”: відома тернополянка бере участь у співочому шоу (ВІДЕО)

Повчальний приклад: дві професійні команди з Тернополя об’єдналися в одну