Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині дитячий конфлікт закінчився бійкою сімейних пар

В Тернопільській області через дітей жорстоко побилися дві сімейні пари.

На Тернопільщині дві пари подружжя посварилися та побилися через своїх малих дітей. Чоловік бився з чоловіком, а жінка із жінкою, пише Терноград.

Скандал закінчився зверненням в поліцію, а згодом — і лавою підсудних для “переможців у двобоях”.

Сам інцидент трапився ще влітку 2017 року в Шумському районі. Крапки суд розставив у чоловічій історії — в жовтні 2017, а в жіночій — в лютому 2018 року.

Як випливає із матеріалів справи, 23 липня біля будинку Михайла У. та Олени К. зупинилось авто. Водій та його пасажирка — Петро та Галина Б. приїхали до них, аби вияснити стосунки через дітей. Ті конфліктували. Однак розмова розпочалась із сварки, а закінчилась шарпаниною. В результаті Михайло зацідив в носа Петру, а Олена — в обличчя Галини, попавши під око і в губу. Ображені “гості” сіли в авто та поїхали. І далі — написали заяву у поліцію, а потім справа потрапила до суду.

Потерпілий Петро згодом у суді відмовився від претензій до Михайла — і суд сказав закрити провадження. Чоловіки примирилися. А ось жінки довели справу до кінця. Щоправда, суд для“переможиці” у жіночому двобої закінчився амністією.

Так, Потерпіла Галина Б. розповіла у суді, що коли її чоловік вийшов з авто, чоловік обвинуваченої накинуся на нього. Вона вийшла захищати його, однак на неї накинулась його дружина — обвинувачена. Жінка порвала на ній футболку і, зацідивши в обличчя, підбила їй око та розбила губу.

Обвинувачена ж у суді щиро розкаялась, вину визнала і попросила, зважаючи на наявність малолітньої дитини, застосувати до неї Закон “Про амністію у 2016”. Свідки у справі розповіли, що жінки ще й тягали одна одну за волосся, шарпали за одяг. Був у справі обвинуваченої за свідка і її чоловік — Михайло. Втім, як наносився удар його дружиною потерпілій він не бачив, бо, як пояснив у суді — в той час він таким же чином вирішував стосунки із чоловіком потерпілої.

Врешті, суд прислухався до прохання обвинуваченої — визнав її винуватою у вчиненні злочину за ч.1 ст. 125 КК “Умисне легке тілесне ушкодження”, дав 527 грн штрафу і амністував від відбування покарання у виді штрафу.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. Оскаржити його сторони можуть протягом 30 днів з дня проголошення.

Саночник із Кременця зробив скандальну заяву (фото)

У Кременці під’їзд затопило відходами з каналізації