Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі в ТНЕУ найкрасивішою студенткою стала 20-річна модель (фото)

30 листопада в актовій залі економічного університету Тернополя обирали володарку титулу «СтудМіс ТНЕУ». За корону переможниці змагалися 14 дівчат з різних факультетів вишу, однак у виборі першої красуні рішення журі було однозначним.

Перемогу у конкурсі здобула 20-річна Анна Данилюк. Дівчина навчається на четвертому курсі факультету міжнародних економічних відносин і за плечима має чимале модельне минуле.

Як розповіла Аня в одному з нещодавніх інтерв’ю, навіть у вільний час вона намагається всебічно розвиватися.

– У 14 років я закінчила модельну школу та вже понад 6р частково займаюсь моделінгом. Все життя займаюсь танцями. Здобула КМС зі спортивної аеробіки, танцювала у головному складі команди ТНЕУ, виграла Чемпіонат України. Була учасником міжнародного волонтерського табору у Німеччині. У 2016 і 2017 також брала участь у міжнародно-культурній програмі США. Закінчила Школу Помічника Депутата. Щаслива, що брала участь у найбільшій події світової модельної індустрії – World Model Market. Відчула на собі всі етапи кастингу проекту « Супермодель по-українськи» – каже переможниця «СтудМіс ТНЕУ».

Дівчина вважає, що в світі немає нічого кращого за подорожі. Мріє відвідати розкішну Норвегію  і непохитну Ісландію.

– Моє життєве кредо: «Якби ви зрозуміли, наскільки сильні ваші думки, ви б ніколи не думали негативно». Тому використовуйте свою уяву, тоді й можливості стануть безмежними, – говорить Анна Данилюк.

Джерело: “Тернополяни”.

 

На Тернопільщині розшукують чоловіка, який ухиляєтьсья від військової прокуратури (фото)

На вихідних зустрінуться високі чоловіки з Тернополя та Ужгорода