Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Три запитання Івану Чайківському

Одним з переможців місцевих виборів 29 жовтня стала Тернопільська обласна організація Аграрної партії. Партія, яку очолює відомий аграрій Іван Чайківський, отримала перемогу у виборах депутатів Зборівської міської об’єднаної громади, посіла 2 і 3 місця на виборах до Лановецької та Хоростківської ОТГ.

За кількістю мандатів у трьох міських радах аграрії лише поступились БПП, випередивши “Батьківщину”. Наразі їхній успішний поступ на виборах – нова політична реальність на теренах Тернопільщини.

1. На виборах 29 жовтня тернопільські аграрії вперше на рівних боролися і навіть перемагали БПП і “Батьківщину”. В чому секрет успіху?

Ніякого секрету немає. Ми законно агітували, не брехали, не обіцяли нереального, не займалися популізмом – і люди це оцінили. Ми з самого початку казали виборцям, що Аграрна партія – це партія людей справи, які довели, що можуть брати відповідальність за стан справ у важкий для держави період. Українці поступово розчаровуються в партіях, представники яких ні самі не можуть дати собі раду в житті, ні бути лідерами для інших. Тим більше, що життя простих людей не покращується, гаманець (у розуміння купівельної спроможності) не збільшується. У свою команду ми запросили тих, хто вже чогось досяг у житті та готовий докластися до життя громади, де живе.

2. Які партії будуть союзниками Аграрної партії в міських радах Зборова, Хоросткова та Ланівців?

Під час передвиборчої компанії ми декларували, що йдемо у владу, бо готові свій досвід та знання застосувати для розвитку громад – для зміцнення економіки, пошуку інвестицій, створення робочих місць, правильне і головне, якісне витрачання бюджетних коштів. Всі ті, хто готовий робити те саме, хто має свої ідеї, які впишуться в стратегію розвитку громад – є нашими можливими союзниками. Головне, щоб в діях наших потенційних партнерів був присутній здоровий глузд, а не популізм.

3. Наскільки для Вас особисто важливий успіх на цих виборах?

Ми не один рік творили нашу команду, тому я радий, що щоденна праця кожного увінчалася успіхом для всіх. Я дякую за роботу, за принциповість, за волю до перемоги всім своїм однодумцям – і членам команди, і кандидатам, і виборцям. Я щиро радію не через те, що ми десь перемогли, а десь увійшли в трійку лідерів. Я радію за те, що громади отримали від Аграрної партії достойних представників, які є чесними, принциповими, лідерами у своїх колективах, професіоналами своєї справи. Це люди, які не будуть розмінюватися на дрібниці, а реально зможуть відстоювати інтереси простих людей.

Христина Слота

Суркіс оголосив війну Федерації футболу

Як на Тернопільщині відзначають День поминання (ФОТО)