Секс дає нам море приємних емоцій й відчуттів та впливає на фізичний стан (підвищує продуктивність, нормалізує тиск, стимулює вироблення колагену).
Чомусь із настанням вагітності багато пар відмовляються від цього задоволення, констатуючи це страхом завдати шкоди плоду. Розвіємо цей міф: малятко знаходиться в матці й оточене навколоплідними водами, які виконують захисну функцію у хвилини активної любові й не тільки.
Лікарі рекомендують – саме так, рекомендують – займатися сексом: відчуття задоволення і радості під час заняття любов’ю позитивно впливає на розвиток малюка. Хоча він буде вже не таким звичайним статевим актом, до якого всі звикли, вагітність внесе в нього кілька коректив, але моменти задоволення залишаться такі самі.
Акушери-гінекологи передусім рекомендують чоловікам бути обережнішими й акуратнішими до своєї партнерки, змінити різкі рухи на більш стримані, не проникати занадто глибоко й не спиратися на живіт дружини, поміняти пози на зручніші для жінки, щоб уникнути травмування й дотриматися максимальної безпеки.
Пози можна поділити на три триместри:
І (до 18 тиж): можна використовувати будь-яку позу;
ІІ (до 30 тиж): плід вже помірно підріс, більш безпечною буде «жінка зверху», «на боці», «колінно-ліктьове положення»;
ІІІ (після 30 тиж): «на боці» або «колінно-ліктьове».
Звичайно, є кілька причин, при яких заняття сексом є протипоказаним:
Та при вчасній діагностиці й лікуванні все можна виправити.
P.S. Під час сексу скорочення м`язів матки, піхви сприяє тренуванню перед пологами. На пізніших термінах сперма розм’якшує шийку матки й допомагає дитині появитися на світ!
Джерело: “westnews”.
This website uses cookies.