Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Найбільше в Тернополі потребують продавців та менеджерів з продажу (статистика)

У Тернополі на ринку праці ситуація без змін. Вже впродовж кількох місяців роботодавцям катастрофічно не вистачає торгових представників та представників робітничих професій.

За минулий тиждень на сайт work.ua було розміщено 430 вакансій з прив’язкою до Тернополя та області.

Згідно з критерієм “категорії” найбільше на Тернопільщині потребують представників таких відділів: продаж та покупки – 155 вакансій, робітничі спеціальності, промисловість – 137, роздрібна торгівля – 125, сфера обслуговування – 118, транспорт, авто – 91. Найменше: культура, музика, шоу-бізнес / юриспруденція – 3, страхування – 2, нерухомість – 1.

Рейтинг найпопулярніших та найзатребуваніших посад виглядає так:

Як бачимо, суттєвої різниці між цими двома критеріями немає.

Не змінилась і заробітна плата. Чи не найбільше роботодавці готові платити працівникам робітничих та торгових професій – від 3800 до 10-12 тисяч гривень. У сфері обслуговування середня заробітна плата коливається від 4200 до 6800 залежно від посади.

У групі “Шукаю роботу Тернопіль” розміщують переважно резюме, або повідомлення про пошук роботи зі вказуванням досвіду, сфери та бажаної заробітної плати. За останній тиждень у групі шукають/пропонують роботу охоронця, будівельника, репетитора, няні, менеджера з персоналу, продавця, а також різні способи підробітку для студентів.

Христина Слота

Секс під час вагітності: добре чи погано

На Тернопіллі є село, яке неможливо сфотографувати