Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Призов триває: ще 70 юнаків Тернопільщини підуть в армію

Осінній призов в армію ще не закінчився. З Тернопільщини мають ще додатково забрати 70 хлопців. Це має статись наступного тижня.

На Тернопільщині триває осінній призов-2017 року. Наразі 270 чоловік вже перебуває у війську, ще одну команду з 10-ти призовників відправлять до державної спеціальної служби транспорту завтра, передає doba.

— Планове завдання, яке нам було встановлене, ми виконали. Попри труднощі, які у нас були на початку призову, ми змогли відправити до війська 280 чоловік, — каже полковник Леонід Нечипорук.

Проте, Кабінетом Міністрів, на прохання генерального штабу ЗСУ, в області оголошено додаткове завдання щодо призову на військову службу.

— Додаткове завдання складає 70 чоловік, яких ми повинні оповістити, призвати і відправити протягом наступного тижня. Вони спершу будуть проходити службу у навчальному центрі в Старичах. Військові залучатимуться до охорони баз, складів, арсеналів і потреба в додатковому призові виникла, — додає полковник.

Найкраще з осіннім призовом впорався Борщівський, Гусятинський Зборівський, Заліщицький, Лановецький Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський військові комісаріати.

Значно гірші справи у Чортківському районі, Тернопільському, Козівському, Збаразькому, Монастириському,  Кременецькому районах.

Тернополянин спричинив аварію на Рівненщині

На Тернопільщині переховувалась громадянка Іраку